SEO Uzmanı Mümin DENİZ olarak; 2007 yılından bugüne kadar, Ankara SEO hizmeti ile Google 1. sayfayı hedefleyen firmalara bu konuda destek veren, en tecrübeli ve ulaşılabilir SEO Uzmanlarından biriyim. Ankara SEO referanslarım için bana ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bilgi almak için arayabilirsiniz

0535 284 19 54

ankara seo uzmanı
ankara seo uzmanı

Ankara SEO

Sektörde lider SEO ajansı olarak 2007 yılından beri ankara SEO hizmeti vermekteyiz. Siz de marka değerinizi en üst sıralara taşımak istiyorsanız Ankara SEO uzmanı Mümin Deniz ile iletişime geçerek firmanız için en doğru kararı verebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile birçok başarılı işin arkasında biz varız. Başarılarımızdan ve müşteri memnuniyetimizden aldığımız güven ile ankara SEO danışmanlığı için var gücümüzle çalışıyoruz.

Siz de SEO hizmeti alarak firmanız için potansiyel müşteri alanınızı genişletebilir ve hedeflerinizi her daim zirvede tutabilirsiniz. Arama motorlarında siz de markanızın üst sıralarda yer almasını istiyor ve doğru SEO uzmanı arıyorsanız ankara SEO uzmanı Mümin Deniz ile en doğru yerdesiniz.

Mümin Deniz’i diğer SEO uzmanlarından ayıran en önemli özellik, ‘’Her şehirde sektörden sadece bir firma ile çalışılır.’’ ilkesidir… Etik olarak da insanın kendisi ile yarışamayacağı göz önüne alındığında bu çok doğru bir tutumdur. Bu sayede siz rakip firmalardan pozitif yönde ayrışacak ve önemli bir kazanım elde etmiş olacaksınız.

Şimdi gelin hep birlikte firmanızın neden SEO hizmeti alması gerektiği, bunun size olan kazanımlarını, SEO hizmeti kapsamında yapılacak olan çalışmaları çok daha yakından görelim…

SEO Nedir?

SEO hizmetinin faydalarına geçmeden önce SEO nedir onu görelim… SEO, web sitenizin Google ortamında çok daha kolay bulunabilmesini sağlamak için yürütülen çalışmalar bütünüdür. Terim olarak SEO İngilizcedeki ‘’Search Engine Optimization’’ kelimelerinin kısaltılmış ifadesidir. Türkçe olarak ise ‘’Arama Motoru Optimizasyonu’’ olarak ifade edilmektedir.

Alacağınız SEO hizmeti sonrasında web sitenizin öncelikle Google gibi arama motorlarında en üst sıralara çıkması hedeflenir. Çünkü biliyoruz ki web siteniz arama motorlarında ne kadar üst sıralarda çıkarsa firmanızın tıklanma ve ziyaret sayısı artar. Haliyle de size olan geri dönüşler neticesinde kazancınız da artar. Yaşadığımız dijital dünyada SEO hizmeti almak artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle yaşadığımız pandemi süreci sonrasında birçok hizmetin uzaktan alındığı göz önünde bulundurulursa SEO Hizmeti almanın çok daha önemli olduğu görülmektedir.

SEO Amaçları Nelerdir?

Dünya genelinde birçok firmanın tercih ettiği SEO bir çeşit dijital pazarlama olarak görülmektedir. Dijital pazarlama sayesinde potansiyel müşteri kitleniz ve sayınız artış gösterir. Buna bağlı olarak kazancınız da artar. Sürdürülebilir SEO hizmeti ile firmalar pazar alanını genişletir. Peki, SEO neden önemlidir? Gelin hep birlikte yakından inceleyelim…

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi SEO‘nun en temel amacı Google gibi arama motorlarında web sitenizi en üst sıralarda çıkarmaktır. Bu şekilde de web sitenizin tıklanma ve ziyaret edilme sayısını artırmak hedeflenir. Siz de sitenizin daha fazla ziyaret edilmesini istiyorsanız kesinlikle SEO uzmanı tarafından hizmet almalısınız. Göreceksiniz ki sitenizin ziyaretçi sayısı her geçen gün artacaktır.

SEO yapmanın faydaları şu şekildedir;

 • Rakipleriniz incelenerek doğru anahtar kelimeler analiz edilir. Web siteniz için en doğru içerikler üretilir.
 • Google gibi arama motorlarında web sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlar.
 • Firmanızın marka değeri artar.
 • Arama motorlarında üst sıralarda çıkan web sitenizin bilinirliği ve tanınırlığı artar.
 • Aldığınız doğru SEO hizmeti ile gereksiz reklam masraflarından kurtulursunuz. SEO ile doğal yollardan arama motorlarında üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Ankara SEO

SEO hizmeti kapsamında yapılacak çalışmalar çok kapsamlı bir şekilde yürütülmektedir. SEO uygulamaları planlaması bütüncül bir yaklaşım ile yapılmaktadır. Ankara SEO hizmeti olarak öncelikle aşağıdaki SEO hizmet türlerini gerçekleştirmeliyiz;

 • Teknik SEO Hizmeti
 • Sayfa İçi SEO Hizmeti
 • Sayfa Dışı SEO Hizmeti (Backlink Hizmeti)
 • Youtube SEO Hizmeti
 • Sosyal Medya SEO Hizmeti

SEO hizmeti kapsamında Ankara SEO uzmanı tarafından yapılacak çalışmalar;

 • Öncelikle web sitesi inceler. Çünkü her web sitesinin kendine özgü bir yapısı vardır. Sitenin içerik ve teknik alt yapı olarak ihtiyaçlarını belirler.
 • Web sitesine özgü kusursuz bir çalışma planı hazırlar.
 • Sektör ve rekabet incelemesi yapar.
 • İhtiyaç duyulan anahtar kelimeleri belirler.
 • Site içi optimizasyon ve Google ayarlarını yapar.
 • Anahtar kelime odaklı uygun içerikler üretir.
 • Site hızı geliştirmeleri yapar.
 • Teknik alt yapı iyileştirmeleri yapar.
 • Site dışı backlink çalışmaları yapar.
 • Daha önce alınmış eski ve kırık linkleri düzenler.
 • Görsel ve video ayarlarını yapar.
 • Site haritasını oluşturur.
 • Tüm bu süreci şeffaf bir şekilde yönetir. Belirli aralıklarla site hizmeti alan firmaya yapılan SEO çalışmaları ile ilgili raporlar sunar.

Ankara SEO Uzmanı

SEO uzmanı tercih ederken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar vardır. SEO hizmeti uzmanlık gerektir. Günümüzde SEO hizmeti verdiğini iddia eden birçok kişi bulabilirsiniz. Ancak SEO alanında bu güne kadar yaptığı işler ile başarılar elde etmiş ve SEO konusunda eğitimli bir uzman kişi ile çalışmanız gerekir. Çünkü yanlış ellerde yapılan SEO sitenizi iyileştirmek bir yana geri dönüşü olmayan hataları da beraberinde getirebilir.

Bu nedenle öncelikle SEO uzmanı olarak seçeceğiniz kişinin daha önceden yaptığı projeleri incelemenizi tavsiye ederiz. Müşteri memnuniyetlerini araştırabilir, referanslarını da inceleyebilirsiniz. SEO uzmanı size süreç hakkında gerçekçi bilgiler vermelidir. Yüzde yüz garanti sunan ve kesin bir dille konuşan SEO uzmanlarına şüphe ile yaklaşmalısınız. Çünkü SEO hizmetinde yüzde yüz garanti diye bir şey yoktur.

Ankara SEO uzmanı Mümin Deniz 2007 yılından beri SEO hizmeti vermektedir. Türkiye çapında SEO konferansı düzenleyen Mümin Deniz sektörde öncü SEO uzmanlarının başında gelmektedir. Siz de siteniz için en doğru kararı vermek istiyor ve başarılı sonuçlar almak istiyorsanız ankara SEO danışmanı Mümin Deniz ile hemen iletişime geçmelisiniz…

Ankara SEO Fiyatları

SEO fiyatları birçok parametreye göre değişkenlik göstermektedir. Anahtar kelime odaklı rekabet durumu,  yapılacak çalışmaların kapsamı, SEO süresi, alınacak linkler ankara SEO fiyatları etkilemektedir. Örneğin yeni sıfırdan bir site kurulumu gerçekleşecekse artı bir maliyete neden olabilir. Ya da bir diğer etken ise SEO çalışmalarının süresidir…  SEO hizmeti için tavsiye edilen süre yıllık olarak gerçekleşmesi gerektiğidir. Çünkü SEO hizmeti birkaç ayda sonuç vermez, bu nedenle yıllık bazda anlaşma sağlanması gerekir.

Ancak 1 yılın sonunda başarı durumu değerlendirilmesi yapılmalıdır. 3 – 5 ay gibi kısa vadede SEO hizmetinin başarıya ulaşıp ulaşmadığı netleşmez. Başarılı bir sonuç elde etmek için en az 1 yıl gerekir.

Bu yazımızda ankara SEO nedir? SEO neden önemlidir? SEO hizmeti nasıl alınır? Soruları ve Ankara SEO uzmanı hakkında merak edilenleri sizler için detaylandırdık. Siz de web sitenizi Google’da üst sıralarda görmek istiyor ve başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız ankara SEO uzmanı Mümin Deniz ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara SEO danışmanı Mümin Deniz firmanızın dijital pazarlama alanında hem Ankara hem de Türkiye genelinde bilinir ve tanınır olması için sizlerin her daim yanında…