Bursa SEO Uzmanı

Bilgi almak için arayabilirsiniz

0535 284 19 54

seo uzmanı bursa
bursa seo uzmanı

SEO Uzmanı Mümin DENİZ olarak; 2007 yılından bugüne kadar, Bursa SEO hizmeti ile Google 1. sayfayı hedefleyen firmalara bu konuda destek veren, Türkiye’nin en tecrübeli ve ulaşılabilir SEO Uzmanlarından biriyim.

Bursa SEO hizmeti olarak Web siteniz için sürdürülebilir ve en başarılı SEO stratejilerini uyguluyoruz. SEO hizmeti uzmanlık gerektiren bir iştir. 2007 yılından bu yana SEO alanında uzman ekibimiz ile başarı dolu hikayelere imza attık. Atmaya da devam ediyoruz. Bursa SEO Ajansı olarak SEO stratejimiz elde olan verileri en doğru şekilde yorumlayarak hedefe ulaşmak için en doğru şekilde SEO desteği sunuyoruz.

SEO yaklaşımımızda önceliğimiz markanızın hedeflerini ve ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Daha sonra bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedefinize ulaşmak için yapılması gereken site içi ve site dışı iyileştirmeleri planlıyor ve uyguluyoruz.

Aldığınız SEO hizmeti boyunca süreci düzenli olarak takip ediyor ve yapılan analizleri sizler ile paylaşıyoruz. Elde ettiğimiz tüm verileri süreç içinde raporlayıp sizlere sunuyoruz. Bu şekilde firmanız için en başarılı SEO arama motoru optimizasyonunu sağlıyoruz. Sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamak için bu adımları tekrar ediyoruz.

Dijital pazarlama alanında firmanızın reklamını en iyi şekilde yapmak için uzman SEO firmaları ile çalışmayı unutmayın. Siz de firmanızın arama motoru optimizasyonunu başarılı bir şekilde yönetmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Bursa SEO Uzmanı Mümin Deniz sizin için en doğru adres olacaktır.

Bursa SEO Uzmanı

15 yıldır SEO alanında Bursa SEO Uzmanı ve deneyimli ekibimiz ile başarılı SEO projelerine imza attık. Sektörde SEO desteği verdiğimiz firmaların geri dönüşleri sayesinde doğru yolda ilerlediğimizi biliyoruz. Dijital pazarlama sektöründe SEO destek sürecinde sizler ile her zaman iletişim ve toplantı halinde oluyoruz. Firmanıza özel pazarlama hedefleri doğrultusunda en hızlı şekilde başarılı sonuçlar alıyoruz. Süreç içerisinde şeffaf bir şekilde verileri toplayıp, analiz ediyor ve sizler ile paylaşıyoruz. Markanızın büyümesi ve gelişimi için Bursa SEO olarak her zaman yanınızdayız.

bursa seo uzmanı
bursa seo uzmanı

SEO Nedir?

SEO İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş bir kısaltmadır. Türkçe olarak ifade edersek arama motoru optimizasyonudur. SEO Hizmeti Web sitenizin çevrimiçi olarak internet ortamında kolayca bulunabilmesi için yapılan çalışmalar bütünüdür. Burada öncelikle amaç web sitenizi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralara taşımaktır. Ancak Türkiye’de SEO çok büyük oranda Google için yapılır. SEO hizmeti ile firmanızın ziyaret edilme ve trafik sıklığı artar. Bu şekilde de işletmeniz daha fazla satış ve kazanç sağlamış olur.

SEO Neden Önemlidir?

SEO hizmetinin en temel amacı web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmaktır. Bu şekilde de siteniz daha fazla ziyaretçi ve tıklanma sağlar. Google da üst sıralarda yer almak hem rakiplerinize karşı önemli bir fark yaratacak hem de uzun vadeli kazanç elde etmiş olacaksınız. SEO hizmetini firmanız için dijital anlamda bir reklam olarak düşünebilirsiniz. SEO hizmeti ile dijital ortamda tanınır ve görünür olmak daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır. Kısacası SEO hizmeti müşteri potansiyelinizi artırmanın en kolay yollarından biridir.

SEO Uzmanı

SEO Uzmanı ; firmaların marka bilinirliğini artırmak ve dijital ortamda ziyaretçi sayısını artırarak müşteri potansiyelini genişletmek için çalışan kişidir. SEO uzmanı tüm arama motorlarına en uygun şekilde web site tasarımı yapar ve sürekliliğini sağlar. Bilindiği üzere Google ın kendine özgü yapısı ve kuralları vardır. Ve bu arama motorları içeriğindeki sıralamasını yaparken kendi kriterlerine en uygun web sitelerini ilk sıralarda çıkarır.  SEO uzmanı da kısaca bu kurallar ve algoritmalar doğrultusunda yapılacak kapsamlı çalışmaları planlar. SEO uzmanı hem teknik hem içerik anlamda web sitenizi iyileştirir, geliştirir ve bunun sürekliliğini devamını sağlar. SEO uzmanı için eğitim, bilgi ve tecrübe edinmiş olmak çok önemlidir. Siz de dijital pazarlama alanında firmanızın ihtiyaç duyduğu hizmeti almak istiyorsanız Bursa SEO Uzmanı Mümin Deniz’i tercih edebilirsiniz.

SEO Uzmanı Ne Yapar?

 • SEO uzmanı web sitelerini arama motorları sıralamasında üst sıralara taşır.
 • Web sitelerini arama motorlarına uygun bir şekilde tasarımını yapar.
 • Web sitelerin sıralama puanlarını artırır ve değer kazandırır.
 • Firmanın arama motoru sıralamasındaki yeri hakkında incelemeler ve analizler yapar.
 • Firmaların güçlü ve zayıf yönlerini tespit eder.
 • Web sitesinin yükselişe geçmesi için gerekli olan çalışmaları planlar.
 • Firma için anahtar kelime odaklı özgün içerikler üretir.
 • Sitenin yükselmesi için öneri ve projeler geliştirir.
 • Rakip firma analizi yaparak sitenin ihtiyacı olan çalışmaları yapar.
 • Süreci başından sonuna kadar belirli aralıklarla raporlayarak SEO hizmeti alan kişi ve kurumlara geri bildirimde bulunur.

SEO Hizmet Türleri Nelerdir?

Web sitenizin türüne göre isteyebileceğiniz farklı SEO hizmetleri bulunmaktadır. SEO hizmeti almadan önce web sitenizin neye ihtiyacı olduğu tespit edilir. Yapılan analizler sonucunda sitenizde yapılması gereken iyileştirmeler belirlenir. Ve ona göre bir yol haritası izlenerek SEO hizmeti yapılır. SEO hizmet türleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Web Sitesi Analizi
 • Rakip Firmaların Analizi
 • Alt Yapı Ve Teknik SEO Hizmeti
 • Site İçi SEO Hizmeti
 • Site Dışı SEO Hizmeti
 • Backlink Çalışmaları
 • SEO Analiz Ve Takip Araçları İle Web Sitesi Kontrolü

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

İçinde bulunduğumuz dijital dünyada firmalar için SEO hizmeti almak çok önemlidir. SEO hizmeti alan firmalar ürünlerini belli bir bölümde ve sadece fiziksel ortamda değil birçok bölgelerde ve hatta uzak ülkelerde kolaylıkla pazarlamayı başarabilir. Firmanız için geleneksel pazarlama yöntemlerine göre çok daha avantajlı bir konum elde etmek isterseniz hemen Bursa SEO hizmetinden faydalanın, kazancın keyfini çıkarın.

 • Hedef kitleye ulaşmayı kolaylaştırır.
 • Firma olarak büyümeyi hedefler.
 • Sektörde rakiplerinize karşı önemli bir fark yaratır.
 • Daha fazla tıklanma almanızı sağlar.
 • Marka güvenilirliğini artırır.
 • Sitenizi doğal yollardan üst sıralara çıkarır.
 • Gereksiz reklam masrafından kurtarır.
 • Kısa vadede büyüme ve gelişme sağlar.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO hizmetinin arama motorlarında web sitenizin üst sıralara çıkması için yapılan bütüncül bir çalışma olduğundan bahsetmiştik. Öncelikle SEO hizmetinin mutlaka uzman bir kişi tarafından yapılması gerektiğini tekrar hatırlatalım.

Bu bağlamda SEO hizmeti kapsamında yapılacak çalışmalar şu şekildedir;

 • SEO uzmanı ile görüşerek sitenizin ihtiyaçlarının belirlenmesi
 • Sitenizi üst sıralara çıkaracak anahtar kelime analizinin yapılması
 • Sektördeki rakip firmaların analiz edilerek yapılacak site içi çalışmaların planlanması
 • Google arama motorunda üst sıralara çıkmak için yıl boyunca yapılacak backlink çalışmalarının belirlenmesi
 • Doğru anahtar kelime içeren kaliteli ve özgün içeriklerin hazırlanması
 • Belirli aralıklarla yapılan çalışmaların raporlanması, verilerin yorumlanması

Site İçi SEO Nedir?

Arama motorlarının sitenizi üst sıralarda çıkarabilmesi için site içi SEO hizmeti önemli bir adımdır. Google sitenize bazı kurallara göre puan verir. Bu puanlar da sitenizin üst sıralara çıkması için belirleyici olur. Site içi SEO hizmetinin en sağlıklı şekilde yapılabilmesi için başlıkların ve meta açıklamasının anahtar kelimeleriniz ile uyumlu olması gerekir. Arama motorları anahtar kelimeler ile uyumlu başlıkları takdir eder ve ödüllendirir. Bu nedenle başlıkları iyi belirlemek çok önemlidir.

Bu anlamda bir diğer önemli olan etken sitenize özgün içerikler oluşturabilmektir. İçeriklerin dilbilgisi kurallarına uygun, sade anlaşılır bir dil ile yazılmış olması site içi SEO optimizasyonu için çok önemlidir. Özgün ve kaliteli içeriklerin yanı sıra kullanılan görsellerin de en az yazı içeriği kadar önemi vardır.

Site Dışı SEO Nedir?

Off-page SEO olarak bilinen site dışı SEO hizmeti sitenizin görünürlüğünün artırmak için site dışında gerçekleşen çalışmalar bütünüdür. Bu yapılan çalışmalar web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayabileceği gibi hatalı yapılan site dışı çalışmalar da sitenizi olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu nedenle bu tür hatalara düşmemek için SEO hizmetini uzman bir kişiden almak önemlidir.

Backlink Nedir? Ne işe Yarar?

Arama motorlarında firmanızın üst sıralarda çıkmasını belirleyen en önemli unsurlardan biri de backlink çalışmalarıdır. Peki, backlink nedir ve ne işe yarar gelin hep birlikte daha yakından inceleyelim… Kısaca tanımlamak gerekirse backlink web sitenizin diğer web siteleri üzerinden aldığı link bağlantısıdır. Alınan bu bağlantılar arama motorları üzerinde önemli etkiye sahiptir. Firmanızın sıralamada üst sıralarda yer almasını sağlayan faktörlerden biri de backlink hizmetidir. Özellikle doğal yollardan alınan backlink bağlantıları ve kaliteli içerikler sitenize SEO açısından önemli bir avantaj sağlar. Düzenli olarak trafiğinizin artışına katkı sağlamış olur.

Backlink, web sitenizi rakipleriniz karşısında avantajlı hale getirecektir. Hedefe yönelik olarak belirlenen anahtar kelimeler ile alınan linkler sayesinde siteniz arama motorlarında üst sıralarında yer alır. Ancak sitenizin trafiğini etkileyen tek şey backlink değildir, Site içeriğinizin de kaliteli içeriklerden oluşması gerekir. Başarılı bir SEO hizmeti için backlink ve özgün, kaliteli içerik bütünlüğü önemlidir.